Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55878
Назва: Дослідження стану формування позитивного ставлення студентів ЗВО до здорового способу життя
Автори: Фотинюк, Володимир Григорович
Ключові слова: здоровий спосіб життя
ставлення
студенти
умови життєдіяльності
освітній вплив
свідомість
Дата публікації: 16-чер-2022
Видавництво: Національний авіаційний університет, 2022
Бібліографічний опис: Фотинюк В.Г. Дослідження стану формування позитивного ставлення студентів ЗВО до здорового способу життя / В.Г. Фотинюк // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: Матеріали XVII Міжнародної науково-методичної конференції. За заг. ред. І.І. Вржесневського. - К.: НАУ, 2022. - С. 95 - 97.
Короткий огляд (реферат): Сьогодні, як ніколи, гостро постає проблема формування здорового способу життя молоді, зокрема й студентської. Від того, наскільки успішно вдасться сформувати та закріпити у свідомості навички здорового способу життя в молодому віці, залежить надалі реальний спосіб життя, що перешкоджає чи сприяє розкриттю потенціалу особистості. Молодь найбільш сприйнятлива до різних формуючих і освітніх впливів. З одного боку, у цьому віці вже існує основа для прояви свідомої індивідуальної активності у забезпеченні здорового життя. З іншого боку, робота в цьому напрямку дозволяє також нейтралізувати в подальшому розвиток факторів ризику різних захворювань, запобігти виникненню шкідливих звичок. Таким чином, молодь постає як найбільш перспективна, у відношенні формування здорового способу життя.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55878
Розташовується у зібраннях:XVII Міжнародна науково-методична конференція Фізичне виховання у контексті сучасної освіти (2022)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.