Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55867
Название: Основні чинники організації системи спортивної підготовки студентів-більярдистів НАУ
Авторы: Ключніков, Тарас Миколайович
Акімова, Валентина Олександрівна
Оргєєва, Світлана Володимирівна
Ключевые слова: система спортивної підготовки
студент-більярдист
специфіка
руховий аналізатор
фізична підготовка
навчально-тренувальний процес
Дата публикации: 16-июн-2022
Издательство: Національний авіаційний університет, 2022
Библиографическое описание: Ключніков Т.М. Основні чинники організації системи спортивної підготовки студентів-більярдистів НАУ / Ключніков Т.М., Акімова В.О., Оргєєва С.В. // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: Матеріали XVII Міжнародної науково-методичної конференції. За заг. ред. І.І. Вржесневського. - К.: НАУ, 2022. - С. 17 - 19.
Краткий осмотр (реферат): Більярд – неконтактний вид спорту, та все ж існує залежність спортсмена від деяких чинників. Одним з них є вплив більярдиста на рух кулі не безпосередньо, а за допомогою кия. Взаємодії, які передаються спортивним знаряддям – києм на рецептивний апарат руки, інтегруються в складні зорово-кинестатичнівідчуття, що в процесі змагальної діяльності спортсменів створюють певний техніко-тактичний образ, модель, яка виконує головну роль в управлінні києм, згідно зі змінами на ігровій поверхні більярдного столу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55867
Располагается в коллекциях:XVII Міжнародна науково-методична конференція Фізичне виховання у контексті сучасної освіти (2022)Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.