Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55857
Title: Свідоме та несвідоме у проблемному просторі сприйняття студентами впливів фізичного виховання
Authors: Вржесневська, Г.І.
Вржесневський, Іван Іванович
Величенко, Микола Анатолійович
Keywords: специфічна психологічна підготовка
потреби організму
несвідома реалізація
вітально-антропологічний базис
еволюція перспектив
"віртуальний" простір
Issue Date: 16-Jun-2022
Publisher: Національний авіаційний університет, 2022
Citation: Вржесневська Г.І. Свідоме та несвідоме у проблемному просторі сприйняття студентами впливів фізичного виховання / Вржесневська Г.І., Вржесневський І.І., Величенко М.А. // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: Матеріали XVII Міжнародної науково-методичної конференції. За заг. ред. І.І. Вржесневського. - К.: НАУ, 2022. - С. 30 - 32..
Abstract: Як імпульс до тривалої ефективної трудової діяльності сучасному студентові необхідна досить специфічна психологічна підготовка до ключового моменту життєдіяльності – усвідомлення потреби організму в регулярній, збалансованій руховій активності на усіх етапах життєвого циклу. Прийнято вважати, що спочатку така потреба, а саме, "кінезофілія", властива людині як природна. Нажаль, в силу причин, що історично і соціально склалися, несвідома реалізація цієї потреби у сучасної молоді автоматично не відбувається і, можливо, знаходиться у стадії згасання.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55857
Appears in Collections:XVII Міжнародна науково-методична конференція Фізичне виховання у контексті сучасної освіти (2022)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.