Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55775
Название: Технологія аналізу та обробки аудіо інформації шляхом видалення шумів на прикладі програмного забезпечення Adobe Audition
Авторы: Гніденко, Сергій Олександрович
Дмитренко, Тарас Васильович
Ключевые слова: шумопониження
цифровий звук
цифровий сигнал
еквалізація
білий шум
спектр аудіо
частота звуку
Дата публикации: 29-июн-2022
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Гніденко С.О., Дмитренко Т.В. Технологія аналізу та обробки аудіо інформації шляхом видалення шумів на прикладі програмного забезпечення Adobe Audition // Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності: науково-практична конференція з міжнародною участю. 2 листопада 2021 р.– К.: НАУ, 2022 – С.19-22.
Краткий осмотр (реферат): Шумопониження активно використовується при оброці аудіо сигналів, що дозволяє підвищити суб'єктивну якість звуку та зменшити рівень помилок у каналах передачі та системах зберігання цифрових даних. При монтажі фільмів, музики та інших медіа часто потрібно позбавлятися зайвих звукових подій. За таких завдань може знадобитися загальне поліпшення якості запису. Даний процес включає в себе як видалення шуму, так і модифікацію сигналу, що може поліпшити сприйняття аудіо. В даному дослідженні для проведення та демонстрації практичної послідовності видалення шуму використовується програмне забезпечення Adobe Audition.
Описание: 1. Шумозниження [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://wilhelmi.ru/information/shumoponizhenie/. 2. Видалення шуму [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://www.digitalmusicaca demy.ru/lesson-audacity-noise-delete. 3. Adobe Audition Noise Reduction. [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: http://wikisound .org/Adobe_Audition_Noise_Reduction_(process). 4. Цифрова обробка інформації: Методичний посібник до лабораторного практикуму для студентів радіофізичного факультету / Колєнов С. О. – Київ: Радіофізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2008. – 56 с.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55775
Располагается в коллекциях:ХІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності» 2 листопада 2021 р.

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ММТ Гніденко С., Дмитренко Т. 2021.pdfТези доповіді471.67 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.