Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54682
Title: План дій BEPS в аспекті адаптацї податкової системи України до норм та правил Європейського союзу
Authors: Лебідь, Ганна Андріївна
Keywords: план BEPS
міжнародні стандарти
трансфертне ціноутворення
Issue Date: 17-Dec-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Лебідь Г А. План дій BEPS в аспекті адаптацї податкової системи України до норм та правил Європейського союзу // Матеріали ХІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Фінанси: теорія і практика». – К.: Національний авіаційний університет, 2021. – С.245-246.
Abstract: Окреслено один із методів уникнення від оподаткування, що виник внаслідок неузгодженості міжнародного та національного законодавства - «розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з- під оподаткування». Окреслено світову та вітчизняну практики податкового регулювання боротьби з цим явищем.
Description: 1. Податковий кодекс України від 02.12.2010 № 2755-VI (зі змінами та доповненнями. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17 2. Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві: Закон України від 16.01.2020 р. №466-ІХ. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/466-20 3. Дорожня карта реалізації плану дій BEPS, розроблена Міністерством фінансів України спільно з Національним банком України URL: https://mof.gov.ua/uk/beps-440.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54682
Appears in Collections:Тези конференцій кафедри фінансів, обліку та оподаткування

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
245 Лебідь.pdfТези608.09 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.