Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53863
Title: Методи та засоби проектування веб-ресурсу агентства нерухомості «Ейра Інвест»
Authors: Ярхо, Софія Ярославівна
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
веб-сайт
хостинг
домен
контент
дизайн
програмний код
створення
проектування
Issue Date: Dec-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Ярхо С.Я. Методи та засоби проектування веб-ресурсу агентства нерухомості «Ейра Інвест» - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Видавництво та поліграфія". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. – 81 с.
Abstract: Дослідження полягає в необхідності створення ресурсу для агентства нерухомості на підставі розширення потреб населення в сфері пошуку житла в Україні та за її межами. Веб-ресурс допомагає зекономити час та сили людей під час пошуку. Сьогодні веб-сайт – це вже не щось нове та незнайоме. З популяризацією Інтернету, веб-ресурси стали невід’ємною частиною нашого життя. Це й розважальні сайти, й інформаційні портали, інтернет-магазини і, звичайно, сайти компаній. У сучасному світі можна вважати, що компанія , яка не має власного веб-ресурсу мало чого зможе досягти на ринку. Саме веб-сайт стає візитівкою компанії та задає вектор її розвитку. Більшість клієнтів приходять як раз з Інтернету, а там існує велика конкуренція. Отже, першочергова задача сайту стає важливість привернути до себе увагу, а потім вже і втримати її. Створення веб-сайту для продажу та оренди нерухомості – це досить трудомісткий та довгий процес, адже включає в себе не тільки безпосередню розробку дизайну та верстку сторінок, але й адміністрування, запуск, оптимізацію для пошукових систем і маркетинг. Також є багато варіантів, як можна створити власну веб-сторінку. Можна обрати більш складний варіант написати код вручну, який натомість дасть набагато більше можливостей, адже можна втілити будь-які побажання та примхи. Проте далеко не кожна людина володіє необхідними навичками та достатнім часом, щоб розробити веб-ресурс таким чином.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи: к.тех.н., доцент кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Бобарчук Олександр Антонович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53863
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп'ютерних мультимедійних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ_2021_186_ЯрхоС.Я.pdfКваліфікаційна робота ОС магістр6.38 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.