Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53860
Title: Методи та засоби створення веб-сайту інтернет-магазину брендового одягу
Authors: Литвин, Андрій Олександрович
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
веб-сайт
інтернет магазин
інтернет технології
веб-дизайн
верстка
створення
товар
брендовий одяг
Issue Date: Dec-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Литвин А.О. Методи та засоби створення веб-сайту інтернет-магазину брендового одягу - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Видавництво та поліграфія". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. – 82 с.
Abstract: Веб-сайт інтернет магазину "Restyleme" – це веб-сайт інтернет магазину брендового одягу такі магазини ще називають "комісійними" оскільки вони пропонують можливість користувачам з одного боку виставляти свої речі на продаж, а з іншого боку купувати ці речу, при цьому сайт утримує відсоток від закритої угоди. Сайт являє собою, веб-платформу з електронної комерсії моделі С2С, що означає, що користувачі можуть виступати з одного боку як продавцями та і з іншого боку — покупцям. Саме користувачі наповнюють контентом та товарами даний веб-сайт. Для розробки якого було обрано наступний стак інструментів та програмних засобів: HTML5 та CSS для верстки веб-сайту, MySQL для створення бази даних JavaScript для програмування та розробки веб-платформи, FdForde.в якості системи управління контентом. Інтернет магазин має простий дизайн легкий для сприйняття та містить багато різних категорії товарів люксового одягу, а також пропонує можливість самому стати продавцем виставивши свої речі на продаж, але перед цим пройти модерацію та аутентифікації одиниці брендового одягу.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи: к.тех.н., доцент кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Гальченко Світлана Миколаївна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53860
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп'ютерних мультимедійних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ_2021_186_ЛитвинА.О.pdfКваліфікаційна робота ОС магістр4.84 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.