Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53857
Title: Модель корпоративної локальної мультимедійної мережі навчально-наукової лабораторії “Видавничо-поліграфічна справа та мультимедіа”
Authors: Харлим, Руслан Анатолійович
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
навчально-наукова лабораторія
мережа
мережева модель
система моделювання
комп'ютерна система
сервер
мережева адреса
локальна мережа
Issue Date: Dec-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Хпрлим Р.А. Модель корпоративної локальної мультимедійної мережі навчально-наукової лабораторії “Видавничо-поліграфічна справа та мультимедіа” - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Видавництво та поліграфія". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. – 99 с.
Abstract: Традиційно в структурі вищих навчальних закладів навчальний процес на практичному рівні забезпечують навчальні лабораторії, в яких проводяться лабораторні заняття. Згідно статусу, студенти приймають участь в науковій діяльності, як правило, в рамках самостійної роботи. Так на кафедрі комп’ютерних мультимедійних технологій НАУ щорічно проводиться Всеукраїнська науковопрактична конференція “Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності”, що відповідає концепції освітньо-професійної програми “Технології електронних мультимедійних видань”. Останнім часом в структурі вищих навчальних закладів створюються навчально-наукові лабораторії, діяльність яких поєднує навчальну та наукову складову підготовки здобувачів вищої освіти.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи: доцент, к.тех.н., професор кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Мелешко Микола Андрійович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53857
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп'ютерних мультимедійних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ_2021_186_Харлим Р.А.pdfКваліфікаційна робота ОС магістр2.52 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.