Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53736
Назва: Програмне забезпечення архітектурно-мистецької освіти Національного авіаційного університету
Автори: Карпов, Віктор Васильович
Ключові слова: програмне забезпечення
цифрове мистецтво
ІТ-технології
освітній процес
Національний авіаційний університет
Дата публікації: 9-лис-2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Карпов В. В. Програмне забезпечення архітектурно-мистецької освіти Національного авіаційного університету // Архітектура та екологія : тези доповідей ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції, м.Київ. - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - C.5-9.
Короткий огляд (реферат): Стрімкий розвиток ІТ-технологій засвідчує утвердження цифрової парадигми культурного простору та спонукає до впровадження в освітній процес елементів штучного інтелекту. В мистецтві цифрова культура відображається не тільки віртуальними образами, а й технологіями їх збереження і розповсюдження. Digital Art або Visual Art виникає на основі синергії мистецтва із мовами комп’ютерного програмування. У 2007 році Майк Вінкельманн створював цифрові твори в рамках проєкту «Everydays: The First 5000 days» аби прокачати власні навички у рисуванні. Проте вже у 2021 році ці його цифрові рисунки були продані на аукціоні Christie’s за 69,3 мільйони доларів завдяки застосуванню NFT технології (технологія незамінних токенів) чим було відкрито новий тренд у мистецтві – цифрове мистецтво у форматі NFT технології.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53736
Розташовується у зібраннях:Архітектура та екологія 2021

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
5-9-A+E2021_Zbirnik-color.pdfтези доповіді86.1 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.