Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52984
Название: Програмний модуль голосового помічника для платформи Android
Авторы: Чубарєв, Дмитр Миколайович
Ключевые слова: дипломна робота
голосовий асистент
мобільний додаток
фреймворк
тестування
штучний інтелект
Дата публикации: июл-2021
Издательство: Національний авіаційний університет
Краткий осмотр (реферат): Для більшості з нас було б чудово мати помічника, який завжди прислухається до вас, передбачатиме всі ваші потреби і вживатиме необхідних заходів для їх задоволення. Це все тепер доступно завдяки асистентам зі штучним інтелектом, а саме – голосовим помічникам. Кожен п'ятий житель США володіє розумною колонкою, а це 47 000 000 чоловік. Помічник може створити нагадування, список справ, будильник, таймер, прочитати новини, включити музику, подкаст, замовити доставку, купити квитки в кіно і викликати таксі. Все це «навички» або «skills» помічників. Ще їх називають голосовими додатками. Для Alexa і Google Assistant таких додатків на 2018 рік розроблено 70 000. У 2017 році Starbucks запустив функцію на замовлення кави додому для Amazon Alexa. Крім того, що виросли замовлення на доставку, про це написали всі можливі ЗМІ, створивши класний PR. Наприклад Starbucks пішли Uber, Domino's, MacDonald's, і навіть у прального порошку Tide з'явився свій skill для Alexa. Як у Starbucks, голосове додаток виконує одну-дві функції: замовляє каву, ставить будильник або викликає кур'єра. Щоб спроектувати щось подібне, не обов'язково бути міжконтинентальної корпорацією. Ідея, проектування, тестування, розробка і реліз схожі на аналогічні етапи в світі мобільного розробки, але з особливостями для голосу. Детально про процес розповів Павло Гвай: від ідеї до публікації, з прикладами реальної гри, з історичними вставками і розбором світу голосової розробки.
Описание: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник проекту: Кучеров Д.П.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52984
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти ОПП Системне програмування

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ФККПІ_2021_123бак_Чубарєв Д.М^.pdf2.33 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.