Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52668
Title: Автоматизовані системи управління повітряних суден: Підручник
Authors: Синєглазов, В.М.
Філяшкін, М.К.
Keywords: система автоматичного управління
повітряне судно
об’єкти керування
статичні характеристики
динамічні характеристики
збурення
кутовий рух
рух центра мас
автопілоти
заходи підвищення безпеки
Issue Date: 2003
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Синєглазов В.М. Автоматизовані системи управління повітряних суден: Підручник / В.М. Синєглазов, М.К. Філяшкін – К.: НАУ, 2003. – 502 с.
Abstract: Систематизовано викладено теорію систем автоматичного управління польотом повітряних суден, наведено методи аналізу статичних та динамічних характеристик систем, що працюють в умовах впливу різного роду збурень. Розглянуто повітряні судна як об’єкти керування; послідовно викладено основи теорії побудови контурів стійкості та керованості контурів автоматичного та автоматизованого управління кутовим рухом і рухом центра мас на різних етапах польоту. Докладно розглянуто принципи побудови типових автопілотів і систем автоматичного управління, заходи підвищення безпеки польотів при використанні систем автоматичного управління; наведено особливості експлуатації систем автоматичного управління. Для студентів вищих навчальних закладів, може бути корисним інженерно-технічному складу авіаційних підприємств, а також інженерам у галузі розробки та досліджень систем управління літальних апаратів.
Description: Затверджено Міністерством освіти і науки України як підручник для студентів вищих навчальних закладів, що навчаються за спеціальностями «Комп‘ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва» та «Системи управління та автоматика». Гриф надано Міністерством освіти і науки України, лист за № 2/05-3511 від 8 травня 2003 року.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52668
ISBN: 966-598-147-1
Appears in Collections:Монографії, навчальні посібники кафедри авіаційних комп'ютерно-інтегрованих комплексів (НОВА)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Підручник АСУ ПС.pdfПідручник для студентів вищих навчальних закладів13.52 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.