Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52373
Title: Група мультикомфортних будинків в умовах сталого розвитку
Authors: Романович, Юлія Володимирівна
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
пояснювальна записка
мультикомфортний будинок
енергоефективність
екологія
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національній авіаційний університет
Citation: Романович Ю.В. Група мультикомфортних будинків в умовах сталого розвитку. - Кваліфікаційна робота здобувача вищої освіти кафедри архітектури та просторового планування. - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 88 с.
Abstract: В ході роботи було розроблено житловий комплекс в с. Зарванці, Вінницької області. У комплексі знаходиться 16 таунхаусів, які були спроектовані за технологією «Мультикомфортний будинок». Для забезпечення високої енергоефективності будинків та зменшення тепловитрат були використані екологічно чисті матеріали, вікна та двері з високим коефіцієнтом опору теплопередачі виконана масивна теплоізоляційна оболонка. Площу даху було використано під розміщення сонячної фотоелектричної станції. Для проведення дозвілля було заплановано територію для громадського користування, а саме штучна водойма з набережними, громадський парк, майданчики для зайняття спортом та дитячі майданчики. Тобто розділ території передбачає місця як для активного та пасивного відпочинку.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ" . Керівник роботи: старший викладач Пивоваров Олександр Григорович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52373
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри архітектури та просторового планування

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФАБД_2021_191_Романович.pdfПояснювальна записка до дипломної роботи4.67 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.