Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52370
Title: Багатофункціональний культурний центр
Authors: Кудрик, Мирослава Анатоліївна
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
пояснювальна записка
культурний центр
архітектурно-планувальна організація
ландшафтний дизайн
інфраструкутра
симбіоз
технологічність
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національній авіаційний університет
Citation: Кудрик М.А. Багатофункціональний культурний центр. - Кваліфікаційна робота здобувача вищої освіти кафедри архітектури та просторового планування. - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 61 с.
Abstract: Даний проект створює умови для різноманітних видів спілкування та обслуговування жителів міста. Крім того, він забезпечує повсякденні потреби життєдіяльності населення (дозвілля та відпочинок, споживання товарів і послуг, задоволення художних потреб). Культурний центр поєднує в собі можливості послідовної або одночасної демонстрації багатьох видів мистецтва, таких як: живопис, графіка, художня фотографія, скульптура, музика, що дозволить глядачу якнайкраще відчути архітектурний образ міста. При розробленні центру було проаналіовано природно-кліматичні умови проєктування, архітектурне рішення та дизайн, потреби і можливості створення гнучкого простору, інфраструктуру та технологічність будівництва та експлуатації. Проаналізовано обране місце реалізації проекту, аналіз та зміни територіїї в наслідок проектування, клімат місцевості та заходи, що потрібні для комфортного перебування.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ" . Керівник роботи: професор, кандидат архітектури Буравченко Сергій Григорович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52370
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри архітектури та просторового планування

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФАБД_2021_191_Кудрик.pdfПояснювальна записка до дипломної роботи5.62 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.