Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51883
Title: WEB-cайт соціальної мережі.
Authors: Валюх, Владислав Олександрович
Keywords: дипломна робота
соціальна мережа
сайт-візитка
WEB-розробка
HTML
CSS
скриптова мова програмування
метод макетування
Issue Date: 27-Jun-2021
Publisher: Національний авіаційнй унівкрситет
Citation: Валюх В.О.WEB-cайт соціальної мережі. - Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності “ “Комп’ютерні науки”, “Інформаційні управляючі системи та технології”.- Київ, 2021. – 36 с.
Abstract: Інтернет - це спосіб перегляду та обміну інформацією через Інтернет. Ця інформація, будь то текст, музика, фотографії чи відеозаписи або що завгодно, записана на веб-сторінках, що обслуговуються веб-браузером. Google обробляє понад 40 000 пошукових запитів в секунду і займає 60% світового ринку браузерів через Chrome. Існує майже 2 мільярди веб-сайтів, але більшість з них майже не відвідуються. 0,1% найкращих веб-сайтів (приблизно 5 мільйонів) залучають більше половини світового веб-трафіку. Серед них - Google, YouTube, Facebook, китайський сайт Baidu, Instagram, Yahoo, Twitter, російська соціальна мережа VK.com, Wikipedia, Amazon. Зростання додатків означає, що для багатьох людей перебування в Інтернеті сьогодні стосується не просто перегляду відкритої мережі, а отримання більш цілеспрямованої інформації: новин, повідомлень, прогнозів погоди, відео тощо. За статистикою кількість інтернет-користувачів у світі зросла до 4,54 мільярда, що на 7% більше торішнього значення (+ 298 мільйонів нових користувачів у порівнянні з даними на січень 2019 роки).Збільшення світової аудиторії вказую нам на розвиток різних інтернет-галузей. Все більше люди використовують інтернетпавутину для розваг, онлайн шопінгу, навчання та особливо бізнес. Основною інтернет одиницею є сайт. Сайти мають виконувати різні завдання, починаючи з простого інформаційного ресурсу та закінчуючи великим відеопорталом для перегляду фільмів. Дивлячись на значну частину користувачів бізнес сектору, програмісти покращують технологію створення прибуткових сайтів до максимально швидкої та економічно вигідної. Я вважаю, цей напрям буде активно розвиватись найближчі 5-7 років. Одні з найбільших частин економіки країн СНД вміщує в собі земельне виробництво (аграрна промисловість). На мою думку, основною проблемою розвитку аграрної промисловості є низька модернізація та слабке залучення справжніх професіоналів, які хотіли б співпрацювати з великими виробництвами.8 Для вирішення цих питань я створив веб-сайт для компанії ЗАО «Церерас» підприємства.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник проекту: доцент, кандидидат технічних наук, Моденов Юрій Борисович.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51883
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютерних інформаційних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФККПІ_2021_122_Валюх В_О_.pdfДипломна робота бакалавра1.02 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.