Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51870
Title: База даних обліку студентів та абітурієнтів ВНЗ.
Authors: Форостяний, Євген Олегович
Keywords: дипломна робота
абітурієнт
студент
предметна область
мова SQL
інфологічна модель
база даних
реляційна база даних
Issue Date: 27-Jun-2021
Publisher: Національний авіаційнй унівкрситет
Citation: Форостяний Є. О. База даних обліку студентів та абітурієнтів ВНЗ. Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності “Комп’ютерні науки”, “Інформаційні управляючі системи та технології”. Національний авіаційний університет.- Київ, 2021. – 68 с.
Abstract: В сучасному світі будь-яка державна установа або приватна корпорація має бути забезпечена структурованим те безпечним сховищем даних. Одним з таких сховищ і є база даних розроблена виключно для виконання необхідних задач для забезпечення швидкодії та зручності корегування інформації. Важливою перевагою використання бази даних в інформаційних системах є забезпечення незалежності даних від програм. Це дозволяє користувачам уникати вирішення проблем представлення даних на фізичному рівні: зберігання даних у пам'яті, спосіб доступу до них тощо. У будь-якій організації, великій чи малій, існує проблема такої організації управління даними, яка забезпечить найбільш ефективну роботу. Деякі організації використовують картотеки, але більшість віддають перевагу комп'ютеризованим базам даних, які дозволяють їм ефективно зберігати та отримувати необхідну інформацію, а також керувати великими обсягами даних. Саме тому темою даного дипломного проекту було обрано «База даних обліку студентів та абітурієнтів Вищого Навчального Закладу (ВНЗ)». Метою дипломної роботи є створення і використання бази даних, в яких зберігається постійно обновлювана, максимально деталізована і систематизована по різноманітних ознаках інформація про студентів та абітурієнтів ВНЗ. Це дозволить оперативно відслідковувати наявність виготовлених студентських квитків, виготовлення їх дублікатів, мати повну інформацію про всіх студентів університету, їх переміщення з факультету на факультет, відрахування чи поновлення студентів на факультетах інститутів.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник проекту: доцент, кандидидат технічних наук, Моденов Юрій Борисович.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51870
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютерних інформаційних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФККПІ_2021_122_Форостяний_Є_О.pdfДипломна робота бакалавра1.37 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.