Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51863
Title: Інформаційно-пошукова система з надання б’юті-послуг на платформі Telegram.
Authors: Хвостюк, Віктор Олегович
Keywords: дипломна робота
інформаційно-пошукова система
б'юті послуги
AWS
PHP
Telegram
WhatsApp
BotFather
Issue Date: 27-Jun-2021
Publisher: Національний авіаційнй унівкрситет
Citation: Хвостюк В. О. Інформаційно-пошукова система з надання б’юті-послуг на платформі Telegram. Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності “Комп’ютерні науки”, “Інформаційні управляючі системи та технології”. Національний авіаційний університет.- Київ, 2021. – 80 с.
Abstract: Коли в сучасному світі IT-технології розвиваються дуже швидко, кожен бізнес повинен пристосовуватись до цього. Сучасні технології допомагають заощаджувати кошти, та збільшувати прибуток . Під час пандемії сфера надання б’юті послуг зазнала значних збитків, так як карантанні обмеження буди накладенні на заклади де надаються послуги цієї сфери. Актуальність створення інформаційно-пошукової системи з надання б’юті послуг полягає в тому, що майстер в незалежності від того працює він в салоні чи у себе вдома через карантинні обмеження, має змогу знайти собі клієнта на ту чи іншу послугу , клієнти взмозі підібрати собі майстра за вигідною ціною та розташуванням. Об’єктом розробки є автоматизація бізнес-процесу для закладів надання б’юті послуг та майстрів. Предметом розробки є система взаємодії з клієнтами у б’юті індустрії. Метою проекту є покращення процесів роботи б’юті салонів та майстрів шляхом розробки інформаційно-пошукової системи на платформі Telegram. Результатом дипломного проекту стане інформаційно-пошукова система з надання б’юті послуг на платформі Telegram, що спростить пошук клієнтів для майстрів з надання б’юті послуг, а клієнти зможуть шукати потрібних їм майстрів по ціні та місцезнаходженню.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник проекту: доцент, кандидидат технічних наук, Куклінський Максим Володимирович.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51863
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютерних інформаційних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФККПІ_2021_122_Хвостюк_В_О.pdfДипломна робота бакалавра3.69 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.