Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51813
Title: Online ресторан на основі WEB – технології.
Authors: Сохань, Юлія Сергіївна
Keywords: дипломна робота
online ресторан
веб-сайт
меню
інформація про ресторан
бронювання
словник
Issue Date: 27-Jun-2021
Publisher: Національний авіаційнй унівкрситет
Citation: Сохань Ю. С. Online ресторан на основі WEB – технології. Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності “Комп’ютерні науки”, “Інформаційні управляючі системи та технології”. Національний авіаційний університет.- Київ, 2021. – 83 с.
Abstract: В останні роки комп‘ютери та програмне забезпечення широко використовуються у всіх сферах життя. Насправді, запорукою засвоєння великої кількості знань та навичок є вміння користуватися комп‘ютером. Сьогодні неможливо уявити людську діяльність без використання комп‘ютерів, а також використання Інтернету, який надає користувачам всілякі інформаційні та комунікаційні послуги. В Інтернеті можна використовувати такі послуги:  перегляд вмісту мультимедійних сторінок;  надсилання та отримання електронних листів;  спілкування в переговорних кімнатах;  покупки в магазинах;  брати участь у телеконференціях, форумах тощо. Розроблюваний сайт повинен являти собою автоматизований сайт для полегшення отримання користувачами актуальної інформації про ресторан і його діяльності. Він повинен являти собою відкриту, розширену масштабовану і модифіковану систему. Користувачів інтернету з кожним днем стає все більше. А це означає, що поширення інформації в мережі відбувається дуже швидко. Тепер з легкістю можна замовити їжу онлайн або забронювати столик в ресторані використовуючи мережу інтернет. Тому необхідно розміщувати інформацію не тільки в друкованих джерелах, але і в інтернеті. Web - ресурс необхідний ресторану для надання користувачам мережі і потенційним клієнтам ресторану постійно мінливій інформації. Будь-який відвідувач повинен мати можливість оцінити рівень сервісу в даному закладі не тільки шляхом особистої присутності, але і за допомогою різних доступних йому ресурсів, в тому числі інтернету. Сайт як візитну картку ресторану дозволяє клієнту дізнатися по карті міста, де розміщується заклад, як можна зручно8 дістатися, юридична адреса закладу, контактні телефони, а також години роботи і особливі пропозиції, які з'являються в той чи інший період.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник проекту: доцент, кандидидат технічних наук, Климова Асія Сабирівна.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51813
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютерних інформаційних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФККПІ_2021_122_Сохань_Ю_С.pdfДипломна робота бакалавра1.99 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.