Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51766
Назва: Телеграм-бот для гуртожитку на мові високого рівня програмування.
Автори: Гасанова, Аліса Мавсумівна
Ключові слова: дипломна робота
телеграм
телеграм-бот
python
api
vs code
Дата публікації: 27-чер-2021
Видавництво: Національний авіаційнй унівкрситет
Бібліографічний опис: Гасанова А. М. Телеграм-бот для гуртожитку на мові високого рівня програмування. - Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності “ “Комп’ютерні науки”, “Інформаційні управляючі системи та технології”. - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. – 54 с.
Короткий огляд (реферат): Мессенджер Телеграм відрізняється від своїх конкурентів, таких як WhatsAppта Co, завдяки можливості створення ботів та каналів. Безкоштовно доступні інтерфейси програмування програм (API) полегшують життя, збиранням даних або автоматизацією речей. Таким чином, Телеграм-бот - це хороший спосіб доставити інформацію майже з усіх можливих областей, коли це потрібно. Телеграм-бот - це програма, створена за допомогою штучного інтелекту, яка може виконувати безліч функцій: надсилати відповідну інформацію про погоду чи корисні статті новин, планувати нагадування, відтворювати мелодії, створювати списки справ та багато іншого. Телеграм - це мультиплатформна служба обміну повідомленнями, заснована російським підприємцем Павлом Дуровим. Вперше він вийшов на IOS та Android наприкінці 2013 року. У січні 2021 року було оголошено, що Телеграм має 500 мільйонів активних користувачів щомісяця, які щодня відправляють десятки мільярдів повідомлень. Код програмування клієнтів Телеграму переважно вільно доступний. Для сервера пропонується відкритий інтерфейс програмування (API).
Опис: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник проекту: професор, доктор технічних наук, Зіатдінов Юрій Кашафович.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51766
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютерних інформаційних технологій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ФККПІ_2021_122_Гасанова_А_М.pdfДипломна робота бакалавра2.44 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.