Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51424
Title: Венчурне інвестування інновацій в сучасних умовах розвитку світової економіки
Authors: Плахтій, Владислава Максимівна
Keywords: дипломна робота
венчурний капітал
венчурний капітал
венчурне інвестування
інноваційний розвиток
малі підприємства
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Плахтій В.М.Венчурне інвестування інновацій в сучасних умовах розвитку світової економіки. - Національний авіаціний університет. - Київ, 2021. - 125 с.
Abstract: Одним з найбільш дієвих способів стимулювання інноваційної діяльності в економіках зарубіжних країн стало створення умов для ефективного використання венчурного інвестування в рамках національної інноваційної системи і економіки в цілому. Такі гіганти сучасної постіндустріальної економіки як Amazon, Apple, Alphabet (Google), Facebook, Oracle, SpaceX, Tesla Motors, та інші, є реципієнтами венчурних інвестицій від індивідуальних венчурних інвесторів (бізнес-янголів) та інституційних венчурних інвесторів (венчурних інвестиційних фондів), які надали таким компаніям фінансування на етапі, коли інші джерела отримання інвестицій були для таких реципієнтів просто неможливі. Зокрема, така ситуація виникає через те, що банки відмовляються фінансувати високо ризикові молоді підприємства або роблять таке фінансування неприйнятним через неймовірний розмір відсоткових ставок. Приватні пенсійні фонди, як правило, не можуть здійснювати інвестиції у відповідні підприємства через їх високу ризиковість, а власних коштів засновників стартапів часто не вистачає на етапах створення виробничих потужностей (або перших робочих зразків продукту).
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: доцент, к.е.н. Панікар Герман Юрійович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51424
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Плахтій Владислава кваліфікаційна робота .pdfПояснювальна записка1.47 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.