Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51417
Title: Глобальні трансформації міжнародної інвестиційної діяльності ТНК під впливом пандемії СOVID-19
Authors: Мисливець, Владислава Олександрівна
Keywords: дипломна робота
іноземні інвестиції
прямі іноземні інвестиції
ТНК
інвестиційна діяльність
глобальні потоки інвестицій
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Мисливець В.О. Глобальні трансформації міжнародної інвестиційної діяльності ТНК під впливом пандемії СOVID-19. - Національний авіаціний університет. - Київ, 2021. - 106 с.
Abstract: Криза, викликана пандемією COVID-19 спричинила серйозний вплив на всю економічну діяльність, зокрема, на її глобалізацію, в якій інвестиції займають центральне місце. Її наслідки та вплив на потоки міжнародних інвесицій ТНК будуть прослідковуватися багато років. На сьогодні неможливо повністю визначити наслідки, нанесені кризою, оскільки падемія ще розгортається. Вона показала, наскільки взаємопов'язаними стали потоки товарів і послуг. В сучасних умовах одним із основних суб’єктів глобальних трансформацій економік світу виступають транснаціональні корпорації. Незважаючи на турбулентність стану глобального економічного простору, для ТНК продовжується період експансії за рахунок інвестиційної діяльності та потоків прямих іноземних інвестицій. ТНК, прагнучи охопити провідні позиції на глобальних ринках, забезпечують збільшення своїх можливостей за рахунок об’єднання сфер інтересів транснаціонального бізнесу та перерозподілу ризиків за рахунок інвестування.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: доцент, к.е.н. Побоченко Леся Миколаївна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51417
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Диплом Мисливець В.pdfПояснювальна записка1.42 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.