Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51364
Title: Організація безпечної діяльності в сфері транспортних систем та технологій
Other Titles: Organization of safe activities in the field of transport systems and technologies
Authors: Головащук, Микита Анатолійович
Keywords: логістичні процеси
логістичні операції
замовлення
вантажі
процес управління замовленнями
вантажні перевезення
транспортно-логістична компанія
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Головащук М. А. Організація безпечної діяльності в сфері транспортних систем та технологій. - Кваліфікаційна робота здобувача вищої освіти кафедри авіаційних робіт та послуг. - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 61 с.
Abstract: Актуальність теми обумовлена відставанням сучасного рівня якості транспортних послуг від зростаючих вимог споживача в умовах конкуренції, що загострилася між транспортними компаніями і потребами економічного розвитку України. Транспортна діяльність є сполучною ланкою всіх інших сфер діяльності людини і індикатором загальних тенденцій в російській і світовій економіці. Ключовою особливістю цієї діяльності є її «наскрізний» характер, який полягає в тому, що без застосування транспортних послуг з перевезення вантажів або пасажирів не обходиться функціонування переважної більшості інших галузей економіки. Останні тенденції на ринку транспортних послуг говорять про загострення конкуренції між транспортними компаніями. На тлі світової економічної кризи, що викликала в числі іншого скорочення ринку транспортних послуг, практично всі транспортні компанії посилюють боротьбу за клієнта, застосовуючи при цьому різні методи з області цінової і не цінової конкуренції. У цих непростих умовах все більшу кількість транспортних компаній приділяє увагу обґрунтованого підвищення якості послуг, що надаються відповідно до вимог часу, а значить - підвищенню їх конкурентоспроможності.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 25.07.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ" . Керівник проекту: доцент, к. е. н. Марченко Світлана Миколаївна.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51364
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри організації авіаційних робіт та послуг

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФТМЛ_2021_275_Тр.тех_Головащук.pdfпояснювальна записка1.81 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.