Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/49698
Title: Оцінка впливу лісових пожеж на навколишнє середовище
Authors: Осіпенко, Петро Сергійович
Keywords: дипломна робота
лісова пожежа
екологічна безпека
зона відчуження Чорнобильської атомної електростанції
профілактика лісових пожеж
стан пожежної безпеки України
економічні збитки
екологічні наслідки
Issue Date: Dec-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: У дипломній роботі дана загальна характеристика лісових пожеж, досліджено причини їх виникнення, масштаби та методи їх усунення. Проведено аналіз екологічних наслідків та економічних збитків від лісових пожеж, а також небезпеки лісових пожеж у зоні відчуження Чорнобильської АЕС. Узагальнено зв’язок між лісовими пожежами та станом пожежної безпеки України. Метою роботи є проаналізувати причин виникнення пожеж у лісах та оцінці їх впливу на навколишнє середовище присвячена дипломна робота. Окрему увагу приділено визначенню лісових пожеж у зоні Чорнобильської атомної електростанції. Досліджено негативний вплив лісових пожеж на складові навколишнього середовища та на людину. Предметом дослідження є оцінка впливу лісових пожеж на довкілля. Методи дослідження: порівняння, узагальнення, аналіз, описовий метод.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник проекту: професор, д. т. н. Матвєєва Ірина Валеріївна.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/49698
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри екології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Дипломна робота студента ФЕБІТ-201М Осіпенка П.С..pdfКваліфікаційна робота в електронному вигляді2.27 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.