Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47063
Title: Моделювання та технологічні аспекти розробки та поширення цифрового продукту
Authors: Федулов, Юрій Ігорович
Keywords: дипломна робота
економіка
моделювання
цифровий продукт
аналіз
ризики
аналітика
Issue Date: Dec-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Федулов Ю. І.Моделювання та технологічні аспекти розробки та поширення цифрового продукту : кваліф. робота випускника освітн. рівня бакалавр: спец. 051 – Економіка / Ю. І. Федулов; НАУ. – Київ, 2020. – 137 с.
Abstract: Цифрова економіка - це всесвітня мережа економічної діяльності, комерційних операцій і професійних взаємодій, які підтримуються інформаційно-комунікаційними технологіями (ІКТ). Її можна коротко охарактеризувати як економіку, засновану на цифрових технологіях. У перші дні свого існування цифрова економіка іноді називалася інтернет-економікою, новою економікою або веб-економікою через її залежності від підключення до інтернету. Однак економісти і бізнес-лідери стверджують, що цифрова економіка є більш розвиненою і складною, ніж інтернет-економіка, яка, відповідно до одного визначення, просто означає економічну цінність, отриману з інтернету. У міжнародному сенсі цифрова економіка - це мережева, системно організована просторова структура взаємовідносин між господарюючими суб'єктами. Вона включає в себе сектор створення і використання нової інформації, технології і продукти, телекомунікаційні послуги, електронний бізнес, електронну торгівлю, електронні ринки, дистанційне обслуговування і інші компоненти. Цифровий продукт це один з основних предметів вивчення цифрової економіки на сьогоднішній день, адже з кожним роком він займає все більше і більше місця в нашому житті. Для розробки якісного цифрового продукту використовують велику кількість методологій так їх поділяють на класичні (Каскадна, Спіральна, Інкрементна, V-модель) та гнучкі (Scrum, Kanban та інші). За допомогою цих моделей розробники оптимізують робочий процес та створюють якісний цифровий продукт.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник проекту: к.е.н.,Подскребко Олександр Сергійович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47063
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти магістерського рівня

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФЕБА_2020_051_Федулов Ю.І..pdfМагістерська робота4.48 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.