Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46931
Title: Проблемні аспекти банкрутства підприємства
Authors: Гасанова, Ламія Халиг
Keywords: суб’єкт господарювання
банкрутство
ліквідація підприємства
стимулювання розвитку бізнесу
Issue Date: Nov-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Гасанова Л.Х. Проблемні аспекти банкрутства підприємства. / Л.Х. Гасанова // АЕРО – 2020. Повітряне і космічне право: [Матеріали всеукраїнської конференції молодих учених і студентів. - Київ, Національний авіаційний університет, 20 листопада 2020 р.] Том 2. – Тернопіль: Вектор. 266 с. - С. 223-224.
Series/Report no.: Матеріали Всеукраїнської конференції молодих учених і студентів "АЕРО-2020. Повтряне і космічне право";
Abstract: Найбільш несприятливою кризовою ситуацією на підприємстві є його банкрутство. Банкрутство суб’єкта господарювання – останній етап розвитку кризової ситуації, яке, на думку більшості науковців, зароджується ще в період фінансового існування підприємства. Більшість вітчизняних підприємств України на даному етапі потерпають від фінансових ускладнень, викликаних як зовнішніми загальнодержавними проблемами (нестабільність політичної ситуації, недосконалістю законодавчої бази), так і внутрішніми (неефективні використання коштів, недосконалий маркетинг і т.п.). Усе це призводить до негативних наслідків - як кризового стану і безпосереднього банкрутства підприємств.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46931
Appears in Collections:Наукові статті кафедри господарського, повітряного та космічного права

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Гасанова Л.Х..pdf330.32 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.