Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45710
Назва: Індивідуальне правове регулювання в контексті правової реформи
Автори: Шапенко, Людмила Олександрівна
Мельничук, Ірина Степанівна
Ключові слова: живе право
індивідуальне правове регулювання
індивідуальні правові акти
нормативне регулювання
правове регулювання
Дата публікації: 2020
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Шапенко Л.О. Індивідуальне правове регулювання в контексті правової реформи / Л.О. Шапенко, І.С. Мельничук // Наукові праці Національного авіаційного університету. Серія: Юридичний вісник «Повітряне і космічне право». – К.: НАУ, 2020. – № 4(57). – С. 60-66.
Короткий огляд (реферат): Мета статті полягає у визначенні змісту поняття індивідуального правового регулювання в контексті сучасних тенденцій розвитку правової системи України, а також його ролі та значення в механізмі правового регулювання. Методи дослідження: методологічну основу дослідження склали загальнонаукові та спеціально юридичні методи пізнання, за допомогою яких вивчено наукові підходи та доктринальні позиції розуміння індивідуального правового регулювання, зокрема сутності його соціально-управлінської природи функціонування. Результати: вихідним принципом запропонованої наукової роботи є розробка теоретичних положень, що визначають особливості індивідуально-правового регулювання, пов’язаного з дією певного механізму, що поєднує в собі усі юридичні засоби та за допомогою індивідуального веління регулює певні казуально-регламентовані суспільні відносини. Обговорення: в сучасних умовах трансформації суспільних відносин та здійснення правої рефор-ми в Україні індивідуальне правове регулювання набуває все більшого значення, яке полягає у забезпеченні вирішення конкретних життєвих правових ситуацій та задоволення інтересів конкретних суб’єктів. А це, в свою чергу, актуалізує потребу постійного вирішення наукових завдань, пов’язаних з індивідуальним правовим регулюванням, що матиме теоретичну та практичну цінність для усієї системи юридичних наук.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45710
DOI: 10.18372/2307-9061.57.15044
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри теорії та історії держави і права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
10.pdf536.27 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.