Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45676
Title: Особливості створення моделей доступного житла з урахуванням містобудівних ситуацій
Authors: Спасіченко, Катерина Володимирівна
Буравченко, Сергій Григорович
Keywords: доступне житло
особливості доступного житла
містобудівна ситуація
моделі доступного житла
Issue Date: Nov-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Спасіченко К.В. Особливості створення моделей доступного житла з урахуванням містобудівних ситуацій / К.В. Спасіченко, С.Г. Буравченко // Архітектура та екологія: Матеріали ХI Міжнародної науково-практичної конференції (м. Київ, 16 – 18 листопада 2020 року). К.: НАУ, 2020. С. 148 – 150
Abstract: Описаний вплив системи розселення на формування доступного житла. Визначені особливості доступного житла в залежності від типу населеного пункту та розміщення в ньому. Розглянуто основні моделі доступного житла, які розташовані в центрі, на периферії та в приміській зоні у великому місті, у малому та в сільських населених пунктах. Висвітлено, що в залежності від містобудівної ситуації буде змінюватись концепція та модель доступного житла, в тому числі ціна такого житла, об’ємно-планувальні рішення, наявність трансформацій житлових чарунок та ін. Також визначено особливості параметрів моделювання доступного житла.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45676
Appears in Collections:Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції Архітектура та екологія 2020Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.