Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45648
Title: Інститут президента у забезпеченні зовнішньої політики США
Authors: Семеніхін, Андрій Олегович
Keywords: інститут президента
зовнішня політика
міжнародні відносини
США
дипломна робота
Issue Date: 2020
Publisher: Національний Авіаційний Університет
Abstract: Метою дипломної роботи є дослідження інституту президента у забезпеченні зовнішньої політики США. Актуальність дослідження полягає в тому, що інститут президентства - широко поширене явище в сучасному світі. У багатьох країнах різного рівня розвитку, це інститут функціонує вже тривалий час. Жоден політичний інститут не вплинув на хід світової історії в XX столітті настільки глибоко значно, як президентський інститут США. Для правильного розуміння механізму дії демократичних урядових і громадських систем необхідно розгляд самого інституту президентства, його сутність і особливості. Поява такого явища як інститут президентства в нашій країні привело до зростання інтересу до конституційних основ і практичних форм президентства, інтерес до ролі особистості президентів (їх походженням, освітою, слабким і сильних сторін їх характеру, політичних дій та упущень, до їх краху або величі). Тому, тема роботи є однією з найбільш актуальних як для історії, так і для політології, соціології, юриспруденції.
Description: Робота публікується згідно наказу В.о.ректора від 29.12.2020 р. №580/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ» Керівник проекту: доктор політичних наук, професор Рижков Микола Миколайович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45648
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студійItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.