Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45634
Title: Особливості публічної дипломатії Республіки Польща
Authors: Сахно, Валерія Андріївна
Keywords: «м’яка сила»
зовнішня політика
міжнародні відносини
зовнішньополітичні інтереси
республіка Польща
дипломна робота
Issue Date: 2020
Publisher: Національний Авіаційний Університет
Abstract: Публічна дипломатія виступає в формі ефективного інструменту реалізації зовнішньополітичних цілей. В останні десятиліття помітно зріс інтерес до публічної дипломатії в рамках наукових концепцій. На сьогоднішній день, країни, що претендують на лідерство на міжнародній арені, приділяють особливу увагу вибору інструментів публічної дипломатії. Це має пряме відношення до змісту й особливостей публічної дипломатії Республіки Польща. А вивчення особливостей цифрової дипломатії Республіки Польща можна визначити як використання мережі Інтернет та інноваційно інформаційно-комунікаційних технологій для досягнення дипломатичних цілей.
Description: Робота публікується згідно наказу В.о.ректора від 29.12.2020 р. №580/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ» Керівник проекту: доктор історичних наук, професор Троян Сергій Станіславович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45634
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студійItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.