Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45491
Назва: Новації в українських телевізійних ток-шоу як результат перебігу політичних процесів
Автори: Букіна, Наталія Валеріївна
Ключові слова: ток-шоу
політика
громадська думка
аудиторія
журналістська етика
ведучий
Дата публікації: 2020
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Букіна Н.В. Новації в українських телевізійних ток-шоу як результат перебігу політичних процесів / Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми науки і практики: матеріали міжнародної науково-практичної конференції. - Київ: Національний авіаційний університет, 2020. - Т.3. - 16-23 с.
Короткий огляд (реферат): У статті аналізується проблема новацій в українських телевізійних політичних шоу, які із процесами загострення суспільно-економічної ситуації в країні стали надзвичайно популярними. Акценти ставляться на тому, що в телевізійних ток-шоу беруть участь представники різних соціальних груп. В статті розглянуто суто технічні моменти організації ток-шоу. Відповідно до телевізійних програм у форматі ток-шоу проаналізовано канони професійної журналістської етики. Досліджено варіанти зовнішнього впливу на діяльність вітчизняних журналістів: фінансування українськими олігархами, які перебувають за кордоном, прямі включення спеціальних кореспондентів. Розглянуто фінансові чинники, що впливають на формування стилістики телевізійних ток-шоу.
Опис: Галузь знань: "Журналістика".
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45491
Розташовується у зібраннях:Матеріали конференціЇ (тези доповідей) кафедри журналістики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
3_том-страницы-2-4,16-23.pdfБукіна Н.В. Тези356.75 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.