Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45299
Title: Формування мистецьких колекцій. Визначення оціночної вартості музейних предметів
Authors: Карпов, Віктор Васильович
Денисюк, Жанна Захарівна
Keywords: експертиза
культурна спадщина
музейна справа
музейний предмет
оцінка
визначення вартості
Issue Date: 2020
Publisher: Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв
Citation: Карпов В.В., Денисюк Ж.З. Формування мистецьких колекцій: визначення оціночної вартості музейних предметів : навч. посіб. Київ : НАКККіМ, 2020. 112 с.
Abstract: Культурна спадщина кожного народу є необхідним складником його національної ідентичності. Експертне дослідження культурних пам’яток відкриває нові можливості для держави з формування нових поглядів на її історичний поступ, розбудову України як самодостатньої європейської країни. У посібнику висвітлено експертну діяльність в Україні, пов’язану з дослі- дженням рухомих пам’яток історії та культури, процесу її становлення та розвитку в незалежній Україні, узагальнено діяльність органів державного управління в цій галузі. Видання призначено для студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, реставрація, а також може бути корисним для фахівців з музеєзнавства, історії та культурології.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45299
ISBN: 978-966-452-301-8
Appears in Collections:Монографії кафедри архітектури та просторового плануванняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.