Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44872
Назва: Безпека цивільної авіації за стандартами ICAO
Автори: Рустамова, М.І.
Ключові слова: безпека цивільної авіації
ICAO
Дата публікації: 20-лис-2020
Видавництво: Вектор
Бібліографічний опис: Рустамова М.І. Безпека цивільної авіації за стандартами ICAO// Матеріали АЕРО-2020. Повітряне і космічне право: [Матеріали Всеукраїнської конференції молодих учених і студентів, м. Київ, Національний авіаційний університет, 20 листопада 2020 р.] Том 1/ Рустамова М.І. – Тернопіль: Вектор. – С. 269-271.
Короткий огляд (реферат): «Авіаційний захист» посідає чільне місце серед фундаментальних цілей ICAO, спрямованих на боротьбу з актами незаконного втручання шляхом дистанціювання літаків від об’єктів підвищеної загрози – зброї та вибухівок. «Авіаційний захист»(«авіаційна охорона») є складовою «авіаційної безпеки» пасажирів, що стосується не стільки технічної будови літака, скільки збору розвідувальної інформації, діяльності авіаційних служб безпеки аеропорту й металодетекції перед посадкою на борт, яка запроваджена Адміністрацією безпеки транспорту (Transportation Security Administration / TSA) з листопада 2001 року. Згідно Додатку 19 у другій редакції від 2016 року, «безпека» означає стан,за якого ризики, пов’язані з авіаційною діяльністю та прямою підтримкою експлуатації літальних апаратів, є мінімальними й перебувають у граничному діапазоні.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44872
ISBN: 978-966-310-120-3
Розташовується у зібраннях:Матеріали Всеукраїнської конференції молодих учених і студентів «АЕРО-2020. Повітряне і космічне право» 20 листопада 2020 року (Cекція 3 : Кримінально-правові засоби протидії кримінальним правопорушенням . у транспортній сфері)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Рустамова М.І..pdf342.27 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.