Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44582
Название: Енергетичний менеджмент та енергоефективність
Авторы: Самойленко, І.О.
Гриб, О.Г.
Запорожець, А.О.
Прончаков, Ю.Л.
Скопенко, В.В.
Карпалюк, І.Т.
Захаренко, Н.С.
Шматько, Н.М.
Ключевые слова: енергетичний менеджмент
енергоефективність
Дата публикации: 23-окт-2020
Издательство: ФОП Бровін О.В.
Библиографическое описание: Енергетичний менеджмент та енергоефективність: Підручник для студентів зі спеціальності електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / І.О. Самойленко, О.Г. Гриб, А.О. Запорожець та ін. - Харків: ФОП Бровін О.В., 2020. - 348 с.
Краткий осмотр (реферат): У підручнику викладено теоретичні, методологічні й практичні питання зі створення системи енергоменеджменту підприємтсва, втілення стандартів ISO 50001 і національних стандартів, що регламентують діяльність у сфері енергоменеджменту, а також містять в собі огляд нормативно-правового забезпечення управління енергоефективністю в Україні та бенчмаркингу енергоефективності. Підручних охоплює матеріал, що стосується оцінювання ефективності проектів із енергозбереження та підвищення енергетичної ефективності. Підручник містить практикум з управління енергоефективністю підприємств. Підручник рекомендовано для студентів, аспірантів і викладів вищих навчальних закладів, науковців, працівників органів державного управління та місцевого самоврядування, інших фахівців у сфері управління енергоефективністю. Матеріал підручника логічно структурований, добре ілюстрований і супроводжується контрольними завданнями в кінці кожного розділу, що дозволить студенту самостійно визначати рівень сформованості його знань та умінь.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44582
ISBN: 978-617-7912-23-0
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри загальної та прикладної фізики

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Учебн_01 Енергет_менеджм [20200708].pdf3.9 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.