Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44063
Назва: Організаційно-методичні рекомендації управління бойовим стресом військовослужбовців
Автори: Блінов, Олег Анатолійович
Ключові слова: військовослужбовці
управління бойовим стресом
організаційно-методичні рекомендації
зміцнення психічної стійкості
Дата публікації: 2018
Видавництво: Національний університет «Одеська юридична академія»
Бібліографічний опис: Блінов О. А. Організаційно-методичні рекомендації управління бойовим стресом військовослужбовців / Інтеграційний розвиток особистості та суспільства: психологічний і соціологічний виміри [Текст] : матеріали міжнарод. наук.-практ. конф. (м. Одеса, 31 травня – 1 червня 2018 року). – Одеса : Національний університет «Одеська юридична академія»; Фенікс, 2018. – С. 37-41.
Короткий огляд (реферат): У статті наведено, що для управління бойовим стресом проводять наступні заходи: профілактика стресу та зміцнення стресостійкості військовослужбовців; контроль та корекція впливу бойового стресу; психокорекція наслідків бойового стресу; корекція наслідків бойового стресу в госпітальних та психологічна реабілітація військовослужбовців в санаторних умовах. Виконання заходів пропонується на організаційному та персональному рівнях, під час індивідуальної та групової роботи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44063
Розташовується у зібраннях:Матеріали конференцій кафедри соціології та політологіїУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора