Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44036
Title: Взаємозв’язок онтологічних, деонтологічних і епістемологічних аспектів знань в філософії І. Канта
Authors: Радзівілл, Олександр Анатолійович
Романовська, Оксана Іванівна
Keywords: копеніківська революція Канта
критика чистого розуму
критика практичного розуму
категоріальний імператив
обумовленість людської свідомості
критика здатності судження
Issue Date: May-2019
Publisher: Національний авіаціайний університет
Citation: Радзівілл О. А., Романовська О.І. Взаємозв’язок онтологічних, деонтологічних і епістемологічних аспектів знань в філософії І. Канта // Молодіжний науковий юридичний форум: Матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції до Дня науки, м. Київ, НАУ, 16-17 травня 2019 р. Том 1. – Тернопіль: Вектор. – С. 135-137
Abstract: Цілісне (холістичне) усвідомлення і освоєння світу людиною включає онтологічну, деонтологічну і епістемологічну складові, виділені ще Аристотелем і відтворені та системно викладені на новій світоглядній основі І.Кантом в трьох його "критиках" - результаті ретельного дослідження властивостей людської свідомості. Напротивагу характерним для межі століть «бунтам проти розуму», що, зазвичай, руйнують старі парадигми, не дбаючи про створення нових, Кант на межі ХVІІІ-ХІХ століть визначив фундаментальні напрямки плідної взаємодії чуттєво-інтуїтивної, раціональної і морально-етичної складових свідомості людини.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44036
ISBN: 978-966-8126-90-0
Appears in Collections:Матеріали конференцій кафедри конституційного і адміністративного праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.