Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43843
Название: Розвиток освіти як чинник формування інтелектуального капіталу
Авторы: Соловей, Дар’я Володимирівна
Левчик, Ірина Сергіївна
Ключевые слова: інтелектуальна власність
інтелектуальний капітал
освіта
молодіжна політика
Дата публикации: 2020
Издательство: Центр поліграфії "Компринт"
Библиографическое описание: Соловей Д.В., Левчик І.С. Розвиток освіти як чинник формування інтелектуального капіталу // Міжнародна науково-практична конференція «Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі»: Збірник тез. – К.: ЦП "Компринт", 2020. - с. 65-67.
Краткий осмотр (реферат): Сучасне суспільство переживає суттєві зміни стандартів та стереотипів, що проявляються через трансформацію значущих констант і режимів, які стосуються життя людини. Такі трансформації сприяли застосуванню вченими якісно нового підходу до визначення різноманітності соціальних явищ та їх ролі в сучасному світі. Аналіз якісних змін в цілому свідчить про те, що їх основа пов'язана з накопиченням знань та результатами ефективного використання цих знань. Знання не є постійним соціальним явищем, але воно може бути описане як організм, що живе і долає певні виклики часу, пов’язані з розвитком економіки країни. На думку Альфреда Маршалла, знання виступають як найбільш потужний двигун виробництва, оскільки «дають нам змогу підкорити природу та змусити її задовольнити наші бажання». У цьому розумінні знання сприяють соціально-економічному розвитку країни, який базується на інтелектуальному капіталі.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43843
Располагается в коллекциях:Студентські наукові роботи кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Соловей-Левчик_Тези_кафедра.docx26.72 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.