Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42729
Title: Міжнародний досвід консолідації банків
Authors: Набок, Інна Іванівна
Keywords: консолідація банків
злиття і поглинання
Issue Date: 2017
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Набок І.І. Міжнародний досвід консолідації банків//Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі. Міжнарод.наук.-практ.конференція. – 13 квітня 2017 р. – с.73-75.
Abstract: Події сучасності, пов'язані з кризами, що мають глобальний характер, лише посилили інтерес до теми економічної інтеграції. При цьому інтеграційні зв'язки в банківській сфері, що забезпечують кризам високу швидкість і розширення ареалу, до сих пір недостатньо вивчені. Необхідність процесів консолідації та інтеграції обумовлена підвищенням конкурентоспроможності бізнесу, реалізацією синергетичного ефекту, економією на масштабі і збільшенням обсягу послуг у нової банківської структури. Однак механізми регулювання банківської діяльності, що використовуються, постійно коригуються під впливом міжнародної практики, тенденцій глобалізації економіки, змін економічного середовища.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42729
Appears in Collections:Матеріали конференцій (тези доповідей) кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.