Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42250
Title: Використання інструментів дистанційної освіти в роботі з абітурієнтами
Other Titles: Use of distance education instruments in the work with entrants
Authors: Шевцова, Ольга Олегівна
Шевцова, Ольга Олеговна
Shevtsova, Olha
Keywords: дистанційне навчання
курси підвищення кваліфікації
робота з абітурієнтами
дистанційні технології
distance learning
training courses
working with entrants
remote technologies
Issue Date: Jan-2020
Publisher: Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości: Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
Citation: Шевцова О. О. Використання інструментів дистанційної освіти в роботі з абітурієнтами / О. О. Шевцова // Innovative Educational Technologies: European Experience and its Application in Training in Economics and Management. – Training. – Poland : WSBiP, 2020. – 144 p.– С. 114-119.
Abstract: В статті були розглянуті перспективи співпраці з випускниками старших класів. Їх професійна спрямованість та допомога в виборі професії, перед вступом в вищій навчальний заклад. Була запропонована пропозиція щодо роботи зі студентами за допомогою підготовчих курсів. Були розглянуті пропозиції різноманітних видів підготовчих курсів. Проаналізовані їх характеристика, їх переваги та недоліки. Вибрана концепція, яка найбільш оптимально підходить для роботи саме з абітурієнтами Вищих навчальних закладів.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42250
Appears in Collections:Статті в наукових журналах та публікації в інших виданнях кафедри інформаційних і комунікативних технологій бізнес освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.