Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41920
Назва: Штучна нейронна система з використанням генетичних алгоритмів для її тренування
Автори: Васильченко, Корній Дмитрович
Ключові слова: генетичні алгоритми
нейронні мережі
навчання нейронних мереж
штучний інтелект
Дата публікації: 4-січ-2020
Видавництво: Національний авіаційний університет
Короткий огляд (реферат): Метa pоботи – покращення способів розробки та тренування нейронних мереж для подальшого їх використання у якості штучного інтелекту.Одними з найважливіших областей досліджень і розробок сучасної кібернетики є області машинного навчання та штучного інтелекту, які широко використовуються для вирішення досить великого спектру задач: від прогнозування і класифікації образів до більш складних таких як системи прийняття рішень. В дипломному проекті досліджується використання звичайних багатошарових нейронних мереж в контексті їх навчання за допомогою генетичних алгоритмів для моделювання поведінки мікроорганізмів в замкнутому середовищі. Такі задачі досить важко вирішувати за допомогою звичайних “не гнучких” алгоритмів, так як вони можуть потребувати коригування параметрів, а бо навіть повної заміни алгоритму в залежності від параметрів моделюмого середовища і тому дана робота ставить за ціль розробити евристичний нейроеволюційний алгоритм для вирішення даного класу проблем моделювання.
Опис: Робота публікується згідно наказу ректора від 21.01.2020 р. №008/од "Про перевірку кваліфікаційних робіт на академічний плагіат 2019-2020р.р. навчальному році". Керівник проекту: професор Зіатдінов Юрій Кашафович.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41920
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютерних інформаційних технологій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ФККПІ_2020_122_ВасильченкоКД.pdfДипломна робота магістра1.84 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.