Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41915
Title: Сінгапурська конвенція як новий вектор розвитку інституту медіації
Authors: Подковенко, Т.О.
Keywords: інститут медіації
Сінгапурська конвенція
комерційна медіація
Issue Date: 28-Feb-2020
Publisher: Тернопіль: Вектор
Citation: Подковенко Т.О. Сінгапурська конвенція як новий вектор розвитку інституту медіації / Т.О. Подковенко // Інноваційний розвиток правової науки в умовах модернізації суспільства: [матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 28 лютого 2020 р.]. Том 1. – Тернопіль: Вектор, 2020. – С. 108-110.
Abstract: Механізм медіації довів свою ефективність і на сьогоднішній день отримав закріплення в міжнародному праві. Важливим кроком у подальшому розвитку та популяризації інституту медіації стало підписання у серпні 2019 р. у Сінгапурі Конвенції ООН про міжнародні мирові угоди, що були укладені в результаті медіації [1] (далі – Сінгапурська конвенція), розробленої Робочою групою ІІ ЮНСІТРАЛ. Україна стала однією із 46 країн, які її підписали. Серед інших підписантів – США, Китай, Грузія, Індія, Бруней та Південна Корея. Конвенція узгоджується з Типовим законом ЮНСІТРАЛ про міжнародну комерційну медіацію та міжнародні мирові угоди, досягнуті в результаті медіації (2018 рік).
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41915
Appears in Collections:Матеріали науково-практичних конференцій кафедри теорії та історії держави і праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.