Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41915
Назва: Сінгапурська конвенція як новий вектор розвитку інституту медіації
Автори: Подковенко, Т.О.
Ключові слова: інститут медіації
Сінгапурська конвенція
комерційна медіація
Дата публікації: 28-лют-2020
Видавництво: Тернопіль: Вектор
Бібліографічний опис: Подковенко Т.О. Сінгапурська конвенція як новий вектор розвитку інституту медіації / Т.О. Подковенко // Інноваційний розвиток правової науки в умовах модернізації суспільства: [матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 28 лютого 2020 р.]. Том 1. – Тернопіль: Вектор, 2020. – С. 108-110.
Короткий огляд (реферат): Механізм медіації довів свою ефективність і на сьогоднішній день отримав закріплення в міжнародному праві. Важливим кроком у подальшому розвитку та популяризації інституту медіації стало підписання у серпні 2019 р. у Сінгапурі Конвенції ООН про міжнародні мирові угоди, що були укладені в результаті медіації [1] (далі – Сінгапурська конвенція), розробленої Робочою групою ІІ ЮНСІТРАЛ. Україна стала однією із 46 країн, які її підписали. Серед інших підписантів – США, Китай, Грузія, Індія, Бруней та Південна Корея. Конвенція узгоджується з Типовим законом ЮНСІТРАЛ про міжнародну комерційну медіацію та міжнародні мирові угоди, досягнуті в результаті медіації (2018 рік).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41915
Розташовується у зібраннях:Матеріали науково-практичних конференцій кафедри теорії та історії держави і права



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.