Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41907
Назва: Нормативно-правове регулювання діяльності гміни у республіці Польща
Автори: Микулець, В.Ю.
Ключові слова: гміна
нормативно-правове регулювання
місцеве самоврядування
Дата публікації: 28-лют-2020
Видавництво: Тернопіль: Вектор
Бібліографічний опис: Микулець В.Ю. Нормативно-правове регулювання діяльності гміни у республіці Польща / В.Ю. Микулець // Інноваційний розвиток правової науки в умовах модернізації суспільства: [матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 28 лютого 2020 р.]. Том 1. – Тернопіль: Вектор, 2020. – С. 93-95.
Короткий огляд (реферат): Місцеве самоврядування України переживає нову хвилю реформ. Загальна мета цих реформ вкрай проста – люди мають зажити краще. Очевидно для цього необхідно думати не лише про вдалий адміністративний поділ, але й створення передумов для реальної можливості територіальними громадами вирішувати свої нагальні питання. В цьому плані цікавим є досвід Польщі, яка здійснила одну з найефективніших адміністративно-територіальних реформ, зокрема у частині нормативно-правового регулювання діяльності гміни.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41907
Розташовується у зібраннях:Матеріали науково-практичних конференцій кафедри теорії та історії держави і праваУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.