Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40332
Название: Багаж при авіаперевезеннях як предмет злочину: комплексна характеристика
Авторы: Семчук, Н.О.
Хоцяновська, Н.Ф.
Ключевые слова: предмет злочину
авіаперевезення
багаж
кримінальна відповідальність
Дата публикации: 15-сен-2019
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Семчук Н. О. Багаж при авіаперевезенні як предмет злочину: комплексна характеристика / Н. О. Семчук, Н. Ф. Хоцяновська. // Юридичний вісник. Повітряне і космічне право. – 2019. – №1. – С. 17–24.
Серия/номер: Юридичний вісник. Повітряне і космічне право;1 (50)
Краткий осмотр (реферат): Мета: провести комплексну характеристику багажу при авіаперевезеннях як предмету злочину, врахувавши повітряно-правові, цивілістичні, кримінально-правові, криміналістичні та логістичні аспекти. Дослідити правовий режим багажу при авіаперевезеннях та його характеристики як предмета злочину. Методи дослідження: використані методи аналізу, порівняння та синтезу. Результати: отримано висновок, що багаж при авіаперевезеннях як предмет злочину має особливий правовий режим. Основними аспектами, які сприяють виникненню правопорушень у цій сфері є те, що багаж знаходиться поза наглядом пасажира, а співробітники аеропорту, навпаки, мають до нього повний доступ та навіть можливість для ручного огляду. Обговорення: обґрунтована необхідність у виробленні комплексних цивільних, повітряно-правових та криміналістичних рекомендацій для кваліфікації та розслідування злочинів, предметом яких є багаж при авіаперевезеннях.
Описание: У процесі свого становлення як європейської держави Україна потребує ефективного авіаційного міждержавного та національного сполучення. Ефективність авіаперевезень є невід’ємним елементом формування стабільної економіки та розвитку міжнародних відносин. Ефективні міжнародні авіаперевезення пасажирів здатні забезпечити трудову міграцію та розвиток інвестицій. Протягом останнього десятиріччя Україна зробила ряд серйозних кроків у розвитку авіаперевезень пасажирів, покликаних покращити якість послуг авіаперевезень пасажирів. Визначальну роль в удосконаленні якості авіаперевезень пасажирів відіграло формування відповідної основи правового регулювання. Це ратифікація Конвенції про уніфікацію деяких правил міжнародних повітряних перевезень [1], набрання чинності Регламентом № 2027/97 Ради ЄС «Про відповідальність повітряних перевізників у зв’язку з перевезеннями пасажирів і багажу» [2] та Регламентом (ЄС) № 261/2004 Європейського Парламенту та Ради «Щодо встановлення загальних правил в галузі компенсації та сприяння пасажирам у разі відмови в посадці, відміні або тривалій затримці авіарейсу і про відміну Регламенту (ЄЕС) № 295/91» [3], а також прийняття Повітряного кодексу України [4].
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40332
Располагается в коллекциях:Наукові статті кафедри господарського, повітряного та космічного права

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
4.pdfСемчук Н. О. Багаж при авіаперевезенні як предмет злочину: комплексна характеристика / Н. О. Семчук, Н. Ф. Хоцяновська. // Юридичний вісник. Повітряне і космічне право. – 2019. – №1. – С. 17–24.381.48 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.