Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39349
Название: Естетичне формотворення елементів фонтанів міського середовища на основі комплексного підходу
Авторы: Церковна Оксана Георгіївна
Ключевые слова: фонтани
здорова архітектура
елемент гідропластіки
елемент ландшафту
Дата публикации: 12-апр-2017
Издательство: К.: НАУ
Библиографическое описание: Церковна О.Г. Естетичне формотворення елементів фонтанів міського середовища на основі комплексного підходу/ Церковна О.Г.// Науково – технічна конференція студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених «Інноваційні технології» 12 – 13 квітня 2017 р.: тези доповідей. - К.: НАУ 2017 – С. 67.
Краткий осмотр (реферат): Останнім часом багато наукових дослідження присвячені еко-архітектурі, але зовсім необґрунтовано було забуто таке визначення, як Здорова архітектура. То чи не фонтани являються її яскравим прикладом? Нормативні документи для визначення фонтанів, як об'єктів дизайну відсутні. Час, простір, колір, звук, світло, ознаки та якості форми, характер і властивості форми - це стимули середовища, що народжують естетичну реакцію. Визначені основні естетичні фактори, що визначають композицію фонтану. В результаті дослідження розроблена класифікація зовнішнього і внутрішнього простору фонтанів, що поліпшує розуміння фонтанів в міському середовищі. Порушено питання про необхідність розробки методичного керівництва з дизайнерського проектування фонтанів з обліком естетичних факторів та урахуванням естетичних параметрів. Актуалізовано питання про невідповідність фонтанів, такому визначенню, як малі архітектурні форми (МАФ).
Описание: 1. Церковна О.Г. Аналіз державних будівельних норм України, що регламентують проектування, будівництво та експлуатацію фонтанів/Церковна О.Г.//Будівельне виробництво: міжвідомчий науково-технічний збірник (технічні науки) – К.: КНУБА, №62/1/2017 – С. 100-107. 2. Дэй К. Места, где обитает душа: Архитектура и среда как лечебное средство / Пер. с англ. В.Л. Глазычева. - М.: Издательство "Ладья", 2000 - 280 с: ил. ISBN 5-7068-0122-3 3. Церковна О.Г. Класифікація фонтанів в ландшафтному, архітектурному дизайні, а також в дизайні інтер'єрів/Церковная О.Г.// Тези доповідей VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Архітектура та Екологія» - К.: НАУ 2016 4. Церковна О.Г. Класифікація фонтанів за естетичними параметрами/Церковна О.Г.//Тези доповідей на ІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Ефективні технології в будівництві» - К.: КНУБА 2017 – С. 62-63
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39349
Располагается в коллекциях:Наукові статті, тези доповідей студентів та аспірантів кафедри містобудуванняВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.