Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/37606
Назва: Залежність попиту на енерготехнології від рівня доходу населення
Автори: Фаворик, Домінік
Корнійчук, Олена
Ключові слова: електроенергія
домогосподарство
попит
пропозиція
рівень доходів
теорія споживання
традиційні джерела енергії
відновлювальні джерела енергії
Лінії Торнквіста
Дата публікації: 2018
Видавництво: Льотна академія Національного авіаційного університету
Бібліографічний опис: Фаворик Д. Залежність попиту на енерготехнології від рівня доходу населення / Д. Фаворик, О.Е. Корнійчук // Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін : збірник матеріалів І Міжнародної науково-практичної конференції, м. Кропивницький, 16–17 травня 2018 р. / за заг. ред. О.С. Кузьменко, В.В. Фоменка. – Кропивницький: Льотна академія НАУ, 2018. – с.143–147.
Короткий огляд (реферат): Впливовими факторами попиту населення на електроенергію є рівень оснащення житла електрообладнанням, спроможність використання енерготехнології, що безпосередньо залежить від рівня доходів населення. Електроенергія вважається товаром, попит на який є мало еластичним. Її складно замінити аналогічними товарами, особливо у короткостроковому періоді, коли умови побуту залишаються переважно незмінними. Забезпечення заходів, пов’язаних з енергозбереженням та енергетичною незалежністю від традиційних енергоносіїв пов'язані не лише з великими витратами на перехід до відновлювальних джерел енергії, а й зі зміною моделі поведінки споживачів. Тому попит населення на електроенергію вважається досить стабільним, а обсяги споживання розглядаються як такі, що слабко залежать від цінових факторів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/37606
Розташовується у зібраннях:Наукові праці співробітників НАУ (проводиться премодерація, колекція НТБ НАУ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
zpndn_2018_143-147.pdfСтаття275.98 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.