Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35520
Название: Особливості розвитку гнучкості студентів збірної команди з фітнесу НАУ.
Авторы: Оргєєва, Світлана Володимирівна
Харун, Олена Сергіївна
Хачатрян, Вікторія Вікторівна
Дата публикации: 15-июн-2018
Издательство: Національний авіаційний університет, 2018
Библиографическое описание: Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: Матеріали ХІІІ Міжнародної науково-методичної конференції. За заг. ред. І .І Вржеснєвського, В. П. Семененко. – К.: НАУ, 2018. – С.72-74.
Краткий осмотр (реферат): Технічна підготовка студентів збірної команди з фітнесу НАУ є тривалий і багаторічний процес, основа якого закладається на початковому етапі навчання. Одним із головних аспектів хореографічного виховання є розвиток і вдосконалення рухових функцій. Формування рухових навичок пов'язане з важливістю розвитку досить великої кількості фізичних якостей, наприклад, таких як сила, гнучкість, координація, витривалість, спритність. Однак найбільш характерною для занять збірної команди визначають гнучкість як здатність опорно-рухового апарату виконувати рухи з великою амплітудою.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35520
Располагается в коллекциях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.