Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/31672
Название: Міжнародні регіональні процеси та зовнішньополітичні пріоритети України
Авторы: Троян, Сергій Станіславович
Дата публикации: 2017
Издательство: Дипломатична академія України при МЗС України
Библиографическое описание: Міжнародні регіональні процеси та зовнішньополітичні пріоритети України : монографія / за заг. ред. професорів С. Шергіна і В. Космини. – Київ: Дипломатична академія України при МЗС України, 2017.
Краткий осмотр (реферат): Монографія присвячена дослідженню міжнародних процесів у найважливіших регіонах світу та низки ключових напрямів зовнішньої політики України. Розглянуто загальносвітовий контекст регіональних процесів у постбіполяному світі та інституцій- ний характер і зміст внутрішньополітичних процесів і міжнародних взаємин країн у та- ких динамічних регіонах світу як Азійсько-Тихоокеанський регіон, Латинська Америка, Південна Азія, Близький і Середній Схід, СНД. Проаналізовано перебіг подій початку ХХІ ст. у зовнішній політиці України за її головними векторами: євроінтеграція та сто- сунки з Євросоюзом, двосторонні відносини з США, Росією, Німеччиною, Польщею. Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, а також усіх, хто цікавиться проблемами регіональних міжнародних процесів та зовнішньої політики України в ХХІ ст.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/31672
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
7___Монограф_МIЖНАР_РЕГIОН_ПРОЦЕС.pdf1.61 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.