Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/31671
Название: Перша світова війна у фокусі історії (дипломатичні та політичні колізії Великої війни)
Авторы: Троян, Сергій Станіславович
Дата публикации: 2016
Издательство: Кондор-Видавництво
Библиографическое описание: Перша світова війна у фокусі історії (дипломатичні та політичні колізії Великої війни) : монографія / Наукова редакція д.і.н. проф. С.С.Трояна. – Київ: Кондор-Видавництво, 2016. – 352 с.
Краткий осмотр (реферат): Колективна монографія – третя з серії наукових праць із історії світових воєн – присвячена 100-річчю Першої світової війни. Авторські дослідження у вигляді окремих змістовно і тематично пов’язаних розділів акцентують увагу на складних і часто суперечливих проблемах періоду Великої війни і облаштування повоєнного світу. Наукові розвідки охопили широке коло теоретико-концептуальних, політичних, суспільних і міжнародних питань досліджуваного періоду. Праця скерована до міжнародників, істориків, політологів і соціологів; до студентів, які навчаються на відповідних спеціальностях; а також до всіх, хто цікавиться історією міжнародних відносин періоду Першої світової війни.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/31671
ISSN: ISBN 978-617-7278-98-5
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
3___Троян_ПЕРША_СВIТОВА_ВIЙНА.pdf3.28 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.