Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/22924
Title: Виробництво та ремонт газотурбінних установок та компресорів. Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт для студентів напряму підготовки 6.050604 «Енергомашинобудування»
Authors: ЗАПОРОЖЕЦЬ, Володимир Васильович
ДУХОТА, Олександр Іванович
ХІМКО, Андрій Миколайович
ЯКОБЧУК, Олександр Євгенійович
ТОКАРУК, Віталій Володимирович
Issue Date: Apr-2015
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Розглянуто основні технологічні процеси що застосовуються при виробництві та ремонті газотурбінних установок. Подано короткі теоретичні відомості і порядок виконання робіт. Призначено для студентів напряму 6.050604 «Енергомашинобудування».
Abstract: Розвиток газоперекачувальної галузі потребує постійного поповнення відповідних підприємств кваліфікованими інженерними кадрами. Мета методичних рекомендацій, що відповідають навчальній програмі курсу «Виробництво та ремонт газотурбінних установок і компресорів», – закріплення і поглиблення знань лекційного матеріалу, набуття навиків проведення самостійних дослідів, необхідних для реалізації завдань майбутніми інженерами-механіками у процесі виробництва, ремонту та технічного обслуговування газотурбінних установок. Перед виконанням кожної лабораторної роботи проводиться опитування студентів. При незадовільному знанні теми студент до виконання лабораторної роботи не допускається, але він зобов’язаний після відповідної підготовки виконати ці завдання з іншою групою. Кожне виконане завдання потрібно оформити у вигляді звіту. Тільки після затвердження звіту викладач допускає студента до виконання наступної лабораторної роботи. Студенти, які не здали лабораторні роботи відповідно до навчальної програми, до модульних контрольних робіт не допускаються.
Description: Розглянуто основні технологічні процеси що застосовуються при виробництві та ремонті газотурбінних установок. Подано короткі теоретичні відомості і порядок виконання робіт. Призначено для студентів напряму 6.050604 «Енергомашинобудування».
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/22924
Appears in Collections:Методичні розробки кафедри технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Метода МЕФ виробн и рем Рабочий.pdfВиробництво та ремонт газотурбінних установок та компресорів. / лабораторний практикум1.02 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.