Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19736
Title: Гармонізація українських національних стандартів серії «Інформація та документація» з міжнародними й європейськими: здобутки і перспективи
Authors: Литвинська, Світлана Віталіївна
Keywords: стандартизація, гармонізований стандарт, уніфікований стандарт, ідентичний стандарт, методи гармонізації стандартів
Issue Date: 2012
Abstract: У статті проаналізовано проблему гармонізації українських національних стандартів з міжнародними та європейськими. Вивчено отримані результати, запропоновано пріоритетні напрями для прискореного гармонізування національних стандартів серії «Інформація і документація» з міжнародними та європейськими.
Description: Литвинська С.В. Гармонізація українських національних стандартів серії «Інформація та документація» з міжнародними й європейськими: здобутки і перспективи / С.В. Литвинська // Безпека інформації. – 2012. – № 2 (18). – С. 43– 47.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19736
Appears in Collections:Наукові статті викладачів кафедри історії та документознавстваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.