Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/17583
Title: Управління ризиками в службово-бойовій діяльності органів внутрішніх справ України (теоретичний аспект)
Authors: Беззубов, Дмитро Олександрович
Keywords: Правоохоронна діяльність
органи внутрішніх справ
Issue Date: 2010
Citation: Беззубов Д. О Управління ризиками в службово-бойовій діяльності органів внутрішніх справ України (теоретичний аспект) / Д. О. Беззубов // Наука і правоохоронна діяльність. – 2010. – № 1. – С. 83–89.
Abstract: в статті визначається поняття, роль і місце ризику в заходах службово-бойової діяльності ОВС. Обґрунтовується питання актуалізації ризиків в сучасних умовах трансформації законодавства. Аналізується система і види ризиків в СБД діяльності ОВС України. Визначаються основні аспекти ризику та умови його виникнення при реалізації завдань державного примусу співробітниками ОВС. Розкриваються поняття «управління ризиками» та надається пропозиція моделей ризику в СБД діяльності співробітників ОВС. Подаються і обґрунтовуються пропозиції щодо структурного аналізу та механізми управління ризиками в СБД ОВС України.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/17583
Appears in Collections:Наукові статті кафедри господарського, повітряного та космічного праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.